Centrala

pl. Teatralny 1

58-300 Wałbrzych

teatr@teatr.walbrzych.pl
74 64 88 300
Santander Bank Polska S.A. O/Wałbrzych
92 1090 2271 0000 0005 8400 0314
Biuro Współpracy z Publicznością
biuro@teatr.walbrzych.pl
Renata Haraźna – kierownik
r.harazna@teatr.walbrzych.pl

74 648 83 03

535 778 816

Renata Ambrożak

74 648 83 03

508 287 048

Elżbieta Burka
kasa@teatr.walbrzych.pl

74 648 83 02

699 984 537

Sekretariat / Kadry
sekretariat@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 12 fax
 
Dorota Zagrodzka – kierownik
kadry@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 10
 
Ludmiła Sidor
l.sidor@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 11
Dyrekcja
Danuta Marosz – Dyrektor Naczelny
dyrekcja@teatr.walbrzych.pl
 
Sebastian Majewski – Zastępca Dyrektora ds. artystycznych
pilgrim.majewski@gmail.com
Księgowość
Anna Głocka – główna księgowa
a.glocka@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 23
 
Grażyna Marciniak – zastępca głównej księgowej
g.marciniak@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 24
 
Teresa Rajca
t.rajca@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 26
 
Elżbieta Szałata
e.szalata@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 25
Kierownik literacki
Tomasz Jękot
t.jekot@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 19
Koordynator pracy artystycznej
Joanna Podlewska
koordynator@teatr.walbrzych.pl

74 648 83 16

693 666 860

Pedagożka teatru
Nikola Olszak
pedagogteatru@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 15
Dział promocji
Aleksandra Małecka
promocja@teatr.walbrzych.pl

74 648 83 18

533 539 448

Dział reklamy
reklama@teatr.walbrzych.pl
 
Sylwia Niemasz – kierownik
s.niemasz@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 20
 
Roksana Zaręba
r.zareba@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 21
Kierownik techniczny
Roman Bernat
kierownik.techniczny@teatr.walbrzych.pl

74 648 83 17

693 666 870

Pracownia stolarsko – tapicerska
Jarosław Skudynowski – kierownik
Andrzej Heller
74 648 83 32
Pracownia krawiecka
Anna Truszkowska – kierownik
74 648 83 22
Dział elektroakustyczny
Mirosław Orłowski – kierownik
Marcin Prokop – zastępca kierownika
Tomasz Bernaś
Andrzej Rzyman
74 648 83 39
Obsługa sceny
Mirosław Zarzecki – brygadier
Sylwester Czyżewski
Mirosław Szczerski
Szymon Szkólski
 
Wojciech Miśko – rekwizytor
74 648 83 35
 
Joanna Majewska – technik charakteryzator
74 648 83 33
 
Grażyna Tomczak – garderobiana
Patrycja Szkólska – pomoc garderobianej
74 648 83 34
Obsługa spektakli / Inspicjentki
Iwona Skiba
Anna Solarek
Dział administracyjny
Janusz Krzyszpin – kierownik
administracja@teatr.walbrzych.pl

74 648 83 13

603 635 984

Marta Rosiak – specjalistka ds. administracyjnych
m.rosiak@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 14
 
Jolanta Pochorecka – radca prawny
Bożena Brzoza – specjalista ds. zamówień publicznych
Marek Kicka – specjalista ds. BHP
Sławomir Buczek – inspektor d/s przeciwpożarowych
Joanna Górna, Małgorzata Laskowska, Anna Rugała, Barbara Żołna – sprzątające
Stanisław Andruszkiewicz, Henryk Grzebielucha, Krzysztof Serafinowicz, Waldemar Szłapak – portierzy
Bogdan Wyszyński – konserwator
Magazyn kostiumów
magazynkostiumow@teatr.walbrzych.pl