DYREKCJA TEATRU DRAMATYCZNEGO:
Dyrektor Naczelny – Danuta Marosz
dyrekcja@teatr.walbrzych.pl
Dyrektor Artystyczny – Sebastian Majewski
pilgrim.majewski@gmail.com

Karolina Bruchnicka, Angelika Cegielska, Dorota Furmaniuk, Karolina Krawiec-Grzelczak, Joanna Łaganowska, Irena Sierakowska, Irena Wójcik, Mateusz Flis, Michał Kosela, Rafał Kosowski, Piotr Mokrzycki, Filip Perkowski, Dariusz Skowroński, Czesław Skwarek, Wojciech Świeściak, Piotr Tokarz, Ryszard Węgrzyn

INSPICJENTKI / SUFLERKI:

Iwona Skiba, Anna Solarek

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Anna Głocka
a.glocka@teatr.walbrzych.pl

KIEROWNIK LITERACKI

Tomasz Jękot
t.jekot@teatr.walbrzych.pl

PEDAGOG TEATRU

Nikola Olszak
pedagogteatru@teatr.walbrzych.pl

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Joanna Podlewska
koordynator@teatr.walbrzych.pl

SEKRETARIAT I KADRY

Dorota Zagrodzka – kierownik, Ludmiła Sidor
sekretariat@teatr.walbrzych.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Grażyna Marciniak, Teresa Rajca, Elżbieta Szałata
ksiegowosc@teatr.walbrzych.pl

BIURO WSPÓŁPRACY Z PUBLICZNOŚCIĄ

Renata Haraźna – kierownik, Elżbieta Burka, Renata Ambrożak
biuro@teatr.walbrzych.pl, kasa@teatr.walbrzych.pl

DZIAŁ REKLAMY

Sylwia Niemasz – kierownik, Roksana Zaręba
reklama@teatr.walbrzych.pl

DZIAŁ PROMOCJI

Aleksandra Małecka
promocja@teatr.walbrzych.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Roman Bernat - kierownik
kierownik.techniczny@teatr.walbrzych.pl

Pracownia elektroakustyczna
Mirosław Orłowski - kierownik, Marcin Prokop - zastępca kierownika, Tomasz Bernaś, Andrzej Rzyman

Pracownia stolarsko – tapicerska
Jarosław Skudynowski - kierownik, Andrzej Heller

Pracownia krawiecka
Anna Truszkowska - kierownik, Karolina Mazur

Obsługa sceny
Mirosław Zarzecki - brygadier, Sylwester Czyżewski, Mirosław Szczerski, Szymon Szkólski

Technik charakteryzator
Joanna Majewska

Rekwizytor
Wojciech Miśko

Garderobiana
Grażyna Tomczak

Pomoc garderobianej, praczka
Patrycja Szkólska

DZIAŁ GOSPODARCZY

Janusz Krzyszpin - kierownik, Marta Rosiak - specjalista ds. administracyjnych
administracja@teatr.walbrzych.pl

Radca prawny
Jolanta Pochorecka

Specjalista d/​s zamówień publicznych
Bożena Brzoza

Specjalista d/​s BHP
Marek Kicka

Inspektor d/​s przeciwpożarowych
Marek Kicka

Sprzątające
Joanna Górna, Małgorzata Laskowska, Anna Rugała, Barbara Żołna

Portierzy
Stanisław Andruszkiewicz, Henryk Grzebielucha, Krzysztof Serafinowicz, Waldemar Szłapak

Konserwator
Bogdan Wyszyński