Teatr Dramatyczny
im. Jerzego Szaniawskiego
w Wałbrzychu
pl. Teatralny 1
58 – 300 Wałbrzych

Santander Bank Polska S.A. O/Wałbrzych
92 1090 2271 0000 0005 8400 0314

Centrala: 74 64 88 300

Dyrektor Naczelny
Zastępca Dyrektora
Sebastian Majewski
s.majewski@teatr.walbrzych.pl
Główna księgowa
Anna Głocka
a.glocka@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 23
Kierownik literacki
Tomasz Jękot
t.jekot@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 19
Pedagog teatru
Nikola Olszak
pedagogteatru@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 15
Organizator pracy artystycznej
Joanna Podlewska
koordynator@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 16
Sekretariat i kadry
sekretariat@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 12 fax
Dorota Zagrodzka - kierownik
kadry@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 10
Ludmiła Sidor
l.sidor@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 11
Księgowość
Grażyna Marciniak
g.marciniak@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 24
Teresa Rajca
t.rajca@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 26
Elżbieta Szałata
e.szalata@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 25
Biuro Współpracy z Publicznością
biuro@teatr.walbrzych.pl
Renata Haraźna - kierownik
r.harazna@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 03
Elżbieta Burka
kasa@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 02
Renata Ambrożak
74 648 83 03
Dział reklamy
reklama@teatr.walbrzych.pl
Sylwia Niemasz - kierownik
s.niemasz@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 20
Roksana Zaręba
r.zareba@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 21
Dział promocji
Paweł Zaręba
promocja@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 18
Dział techniczny
Roman Bernat - kierownik
kierownik.techniczny@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 17
Pracownia elektroakustyczna
Mirosław Orłowski - kierownik, Marcin Prokop - zastępca kierownika,
Tomasz Bernaś, Andrzej Rzyman
74 648 83 39
Pracownia stolarsko - tapicerska
Jarosław Skudynowski - kierownik
Andrzej Heller
74 648 83 32
Pracownia krawiecka
Anna Truszkowska – kierownik,
Karolina Mazur
74 648 83 22
Obsługa sceny
Mirosław Zarzecki – brygadier,
Sylwester Czyżewski, Mirosław Szczerski, Szymon Szkólski,
Wojciech Miśko – rekwizytor
74 648 83 35
Pracownia charakteryzatorska
Joanna Majewska
74 648 83 33
Garderobiana
Grażyna Tomczak, Patrycja Szkólska
74 648 83 34
Magazyn kostiumów
magazynkostiumow@teatr.walbrzych.pl
Aleksandra Wasik
74 648 83 31
Dział gospodarczy
administracja@teatr.walbrzych.pl
Janusz Krzyszpin - kierownik
tel. 74 648 83 13
Marta Rosiak - specjalista ds. administracyjnych
m.rosiak@teatr.walbrzych.pl
tel. 74 648 83 14