teatr w wałbrzychu teatr w wałbrzychu
A A + A ++
ikona ikona

29 maja 2015, godz. 12.00 – 15.00, Scena Kameralna | wstęp wolny
liczba miejsc ograniczona | zapisy: tel. 74 648 83 01 | biuro@teatr.walbrzych.pl

Seniorów i młodzież z Wałbrzycha zapraszamy na międzypokoleniowe warsztaty edukacyjne inspirowane lokalną tematyką spektakli: „Wałbrzych Utopia 2.039” w reż. Piotra Ratajczaka i „ Świadectwa wzlotu upadku wzlotu upadku wzlotu Antka Kochanka” w reż. Sebastiana Majewskiego. Oba przedstawienia zostaną zagrane 29 maja, a warsztaty – poświęcone tożsamości lokalnej, pamięci miejsca i wałbrzyskim biografiom – stanowić będą do nich wprowadzenie i uzupełnienie.

 

MY, LOKALSI to zaproszenie do opowiedzenia o „swoim Wałbrzychu”– dawnym, zapomnianym, rekonstruowanym, w końcu – dzisiejszym, nowym.

MY, LOKALSI to zaproszenie do stworzenia mapy wspomnień i mapy marzeń.

MY, LOKALSI to zaproszenie do spotkania różnych pokoleń mieszkańców jednego miasta. Spotkania w formie zabawy, działań performatywnych i dramaturgicznych.

Dla uczestników warsztatów przygotowaliśmy na ten dzień specjalny BILET LOKALSA – umożliwiający obejrzenie dwóch powyższych spektakli w promocyjnej cenie 15 zł!

Uwaga! Uczestnicy proszeni są przyniesienie jednego przedmiotu, z którym wiąże się dla nich ważne wspomnienie związane z Wałbrzychem. A także – o wygodne stroje i obuwie.

ZAPRASZAMY!

Śledź i polub nas:
fb-share-icon