Teatr Dramatyczny
im. Jerzego Szaniawskiego
w Wałbrzychu
pl. Teatralny 1
58 – 300 Wałbrzych

BZ WBK 1 Oddział w Wałbrzychu
92 1090 2271 0000 0005 8400 0314

Centrala: 74 64 88 300

Dyrektor Naczelny
Zastępca Dyrektora
Maciej Podstawny
maciej.podstawny@o2.pl
Główna księgowa
Anna Głocka
a.glocka@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 23
Kierownik literacki
Łukasz Zaleski
lucas_zalesky@o2.pl
74 648 83 19
Pedagog teatru
Dorota Kowalkowska
dorotakowalkowska@gmail.com
74 648 83 15
Organizator pracy artystycznej
Joanna Podlewska
koordynator@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 16
Sekretariat i kadry
sekretariat@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 12 fax
Dorota Zagrodzka - kierownik
kadry@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 10
Ludmiła Sidor
l.sidor@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 11
Księgowość
Biuro Współpracy z Publicznością
biuro@teatr.walbrzych.pl
Renata Haraźna - kierownik
r.harazna@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 03
Elżbieta Burka
kasa@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 02
Dział reklamy
reklama@teatr.walbrzych.pl
Sylwia Niemasz - kierownik
s.niemasz@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 20
Arkadiusz Dyrda
a.dyrda@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 21
Dział promocji
Danuta Kocan
promocja@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 18
Dział techniczny
Roman Bernat - kierownik
kierownik.techniczny@teatr.walbrzych.pl
74 648 83 17
Pracownia elektroakustyczna
Mirosław Orłowski - kierownik,
Tomasz Bernaś, Marcin Prokop, Andrzej Rzyman
74 648 83 39
Pracownia stolarsko - tapicerska
Jarosław Skudynowski - kierownik
Andrzej Heller
74 648 83 32
Pracownia krawiecka
Anna Truszkowska – kierownik,
Danuta Skaryszewska
74 648 83 22
Obsługa sceny
Mirosław Zarzecki – brygadier,
Edward Studziński, Mirosław Szczerski, Szymon Szkólski,
Wojciech Miśko – rekwizytor
74 648 83 35
Pracownia charakteryzatorska
Joanna Majewska
74 648 83 33
Garderobiana
Aleksandra Wasik, Grażyna Tomczak
74 648 83 34
Magazyn kostiumów
Krystyna Ferenc
74 648 83 31
Dział gospodarczy
administracja@teatr.walbrzych.pl
Janusz Krzyszpin - kierownik
tel. 74 648 83 13
Marta Rosiak - specjalista ds. administracyjnych
m.rosiak@teatr.walbrzych.pl
tel. 74 648 83 14