THE DRAMA THEATRE MANAGEMENT:
General manager – Danuta Marosz
dyrekcja@teatr.walbrzych.pl
Artistic director – Maciej Podstawny
maciej.podstawny@o2.pl

Angelika Cegielska, Sara Celler – Jezierska, Aleksandra Cybulska, Karolina Krawiec, Joanna Łaganowska, Rozalia Mierzicka, Irena Sierakowska, Irena Wójcik, Mirosława Żak, Michał Kosela, Rafał Kosowski, Piotr Mokrzycki, Filip Perkowski, Dariusz Skowroński, Czesław Skwarek, Piotr Tokarz, Ryszard Węgrzyn

STAGE MANAGERS / PROMPTERS:

Iwona Skiba, Anna Solarek

CHIEF ACCOUNTANT

Anna Głocka
a.glocka@teatr.walbrzych.pl

LITERARY MANAGER

Łukasz Zaleski
literacki@teatr.walbrzych.pl

THEATRE PEDAGOG

Dorota Kowalkowska
dorotakowalkowska@gmail.com

ARTS COORDINATOR

Joanna Podlewska
koordynator@teatr.walbrzych.pl

SECRETARY AND HUMAN RESOURCES

Dorota Zagrodzka – kierownik, Ludmiła Sidor
sekretariat@teatr.walbrzych.pl

ACCOUNTANCY

Grażyna Marciniak, Teresa Rajca, Elżbieta Szałata
ksiegowosc@teatr.walbrzych.pl

AUDIENCE SERVICE DEPARTMENT

Karolina Sobolewska – kierownik, Renata Haraźna, Elżbieta Burka
biuro@teatr.walbrzych.pl

ADVERTISING DEPARTMENT

Sylwia Niemasz – kierownik, Alina Jastrzębska
reklama@teatr.walbrzych.pl

PROMOTION DEPARTMENT

Danuta Kocan
promocja@teatr.walbrzych.pl

TECHNICAL DEPARTMENT

Roman Bernat - kierownik
kierownik.techniczny@teatr.walbrzych.pl

LIGHTING & SOUND OPERATORS
Mirosław Orłowski - kierownik, Tomasz Bernaś, Marcin Prokop, Andrzej Rzyman

CARPENTRY & UPHOLSTERY WORKSHOP
Jarosław Skudynowski - kierownik, Andrzej Heller

SEAMSTRESS WORKSHOP
Anna Truszkowska - kierownik, Danuta Skaryszewska

STAGE CREW
Mirosław Zarzecki - brygadier, Mirosław Szczerski, Szymon Szkólski

MAKE UP ARTIST
Joanna Majewska

PROPS MANAGER
Wojciech Miśko

WARDROBE SUPERVISOR
Aleksandra Wasik

WARDROBE SUPERVISOR ASSISTANT, LAUNDRESS
Grażyna Tomczak

COSTUME WAREHOUSE
Krystyna Ferenc

ECONOMIC DEPARTMENT

Janusz Krzyszpin - kierownik, Marta Rosiak - specjalista ds. administracyjnych
administracja@teatr.walbrzych.pl

LEGAL ADVISOR
Joanna Pochorecka

Specjalista d/​s zamówień publicznych
Bożena Brzoza

Specjalista d/​s BHP
Stefan Ławniczak

Inspektor d/​s przeciwpożarowych
Marek Kicka

Służba asystencyjna przeciwpożarowa podczas trwania spektakli
Ryszard Górecki

Sprzątające
Leokadia Cierniak, Joanna Górna, Zofia Noworyta, Barbara Sobczyk, Barbara Żołna

Portierzy
Stanisław Andruszkiewicz, Henryk Grzebielucha, Jan Janc, Zbigniew Mikołajczak

Konserwator
Bogdan Wyszyński