Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu

poszukuje osoby na stanowisko:

AKUSTYK ( 1/1 etat)

Zadania:
1. Obsługa techniczna prób i przedstawień w siedzibie Teatru oraz w terenie w zakresie:
– udział w próbach roboczych i generalnych,
– wykonywania nagrań oraz montażów muzyki i efektów dźwiękowych,
– odtwarzanie efektów muzycznych podczas prób i przedstawień na podstawie opracowanego zapisu,
– odpowiedzialność za prawidłową realizację dźwięku,
– odpowiedzialność za płytotekę Teatru,
2. Utrzymanie w stałej gotowości eksploatacyjnej powierzonego sprzętu akustycznego.
3. Ścisłe przestrzeganie przepisów i instrukcji eksploatacyjnych urządzeń.
4. Dbałość o powierzony sprzęt i odpowiedzialność za jego właściwe składowanie i zabezpieczenie przed kradzieżą lub uszkodzeniem. Wykonywanie stałej konserwacji sprzętu i urządzeń.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w zakresie realizacji dźwięku
  2. Wykształcenie techniczne.
  3. Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.
  4. Komunikatywność, otwartość, kreatywność.
  5. Zdolności organizacyjne oraz duże poczucie odpowiedzialności.
  6. Dyspozycyjność

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji ( listu motywacyjnego, CV) na adres teatr@teatr.walbrzych.pl lub złożenie w sekretariacie Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu plac Teatralny 1,  58-300 Wałbrzych.

Wszelkie informacje udzielane są pod nr telefonu: 74 648-83-10/11

Dodaj swój komentarz:
IMIĘ

Z powodu ochrony przed spamem Twój komentarz zostanie wyświetlony po akceptacji przez administratora strony.